Nová kniha Nová kniha
   

Dívej se na svět i lidi kolem sebe jako na hvězdné nebe,
kde si nic nepřivlastňuješ a jen Boží nádheru obdivuješ.


Národní knihovna ČR vybrala knihu "SNÁŘ" a "TAJEMSTVÍ ŘÁDU NEVĚDOMÍ" jako kvalitní zdroj,
který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví.
   
Web online knihovna:     OBCHOD KNIH
Snář sebepoznání
SNÁŘ sebepoznání

Snář sebepoznání, který vznikal 21 let z více jak 10000 snů, umožňuje pochopit nejsložitější symboliku snů i naši skutečnou podstatu. Je ideální pro všechny, kteří ve snech hledají pochopení sebe samých, kteří se dokáží nořit do tajemných hlubin nevědomí a nalézat zde záhadné obrazy, tajuplné děje i různé bytosti. Srozumitelně vysvětlená symbolika pomůže odhalit tajemná zákoutí duše a nalézt pravdu o světě i sobě samém. Navíc má snář sebepoznání ještě jeden rozměr, a to že podle něj lze rozpoznat vnitřní pohnutky druhých lidí ke konání v běžném životě. Stačí jen symboliku „naroubovat“ na scény a děje z denního vědomí. Snář sebepoznání není dogmatickým materiálem, je živoucím obrazem významu symbolů v lidském nevědomí, obrazem, který se bude i nadále vyvíjet díky práci každého člověka se svými sny.
Snář sebepoznání
Tajemství řádu nevědomí
Tajemství řádu nevědomí

Kniha Tajemství řádu nevědomí ukazuje krásu křivolakých cest hlubinami našeho já. Pomocí snů a jejich výkladů popisuje dvacet archetypů, jejich schémata a zákonitosti, kterými musí projít každý člověk na duchovní cestě. Znalost archetypů nejen dokáže zrychlit duchovní cestu kteréhokoliv člověka, ale navíc i pomůže vyvarovat se zbytečných chyb. Nevědomí nám prostřednictvím snů a vizí pomáhá pochopit sebe samé a pomocí jednotlivých schémat archetypů také určit, na kterém schůdku poznání se pohybujeme. Kniha je základním kamenem správného výkladu snů, zejména snů s tématikou archetypů, mystérií a mytologií. Cesta archetypy vtáhne pozorného čtenáře do nádherného dobrodružství. Pak už je na každém jedinci, jak s objevenými poznatky, schopnostmi a nabytými silami naloží.
Tajemství řádu nevědomí
Výklady snů
Výklady snů

Kniha Výklady snů je významným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí pochopit poselství snů. Autor na příkladech několika set různých snů a výkladů popisuje zákonitý vývoj snových symbolů na cestě sebepoznání a názorně ukazuje proces výuky člověka archetypy. Kniha je nezbytným doplňkem Snáře sebepoznání a pomáhá pochopit formu nevědomých obsahů a včlenit výklad snu jako smysluplnou radu vystupující z našeho nitra.
Výklady snů
Otázky a odpovědi
Otázky a odpovědi

Kniha Otázky a odpovědi je vyústěním více jak desetileté komunikace čtenářů s autorem knih Tajemství řádu nevědomí a Snář sebepoznání. Kniha je pro vět‘í přehlednost rozčleněna podle témat (67 témat), které se dotýkají duchovní cesty, celibátu, spásné askeze i náhledu na život.
Otázky a odpovědi
Jiří HANK - Vzkříšení
Jiří HANK - Vzkříšení

Pravda se nerodí, nýbrž zjevuje. Poslyšte zjevenou Pravdu o našem Já a o světě tak, jak ji zaznamenal adept v poslední etapě svého hledání.
Jiří NYKL - Úvahy
Jiří NYKL - Úvahy

Nejušlechtilejší prací lidského ducha je zkoumání díla jeho Stvořitele.
 
 
 
 

Semináře, přednášky

autora Snáře sebepoznání a Tajemství řádu nevědomí na témata:

  - sny, vyhodnocování snů, vliv spolupráce se sny na duchovní vývoj
  - vliv archetypů na vzestup lidského vědomí
  - rozpoznání překážek a bloků na duchovní cestě podle snové symboliky
  - vliv askeze a celibátu na duchovní a psychologický vývoj

Možnost objednání a dojednání přesných podmínek (rozsah, obsah, cena) pouze e-mailem: jaromir@medo.cz
 
 

Pomáhají vám tyto stránky?
Podpořte, prosím, jejich rozvoj.

Máme v plánu převést knihy Snáře sebepoznání a Tajemství řádu nevědomí do některých verzí pro čtečky e-knih, tablety a do aplikací pro mobilní telefony.
Chcete-li přispět na provoz a rozvoj těchto stránek, zašlete nám, prosím, jakoukoliv částku, kterou uznáte za vhodnou.

Pro platby v České Republice je účet     670100 - 2210371044 / 6210    (mBank)

Pro platby ze světa: SWIFT BREXCZPP     IBAN CZ48 6210 6701 0022 1037 1044     (BRE Bank S.A.)


Děkujeme za jakoukoliv podporu.

V Praze 17. března 2013 Jaromír© Copyright 2001-2014 by Zdeněk MEDO jr.